SBPC News
10.04.18
Doświadczenie kluczem do zwycięstwa w Rzeszowie?

Już 20 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Liderem trzeciej drużyny w klasyfikacji generalnej, Monster Energy Speedway Team, jest Greg Hancock, zawodnik miejscowej Stali. Amerykanin ma największe doświadczenie ze startów na torze przy ulicy Hetmańskiej 69, wśród wszystkich zawodników tegorocznej edycji SBP.

06.04.18
Na co stać Trans MF Pro Race Team?

Trans MF Pro Race Team zajął sensacyjne, drugie miejsce podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs, która 25 marca odbywała się na toruńskiej Motoarenie. W Rzeszowie, drużyna przystąpi do rywalizacji bez kontuzjowanego Martina Smolinskiego. Czy pomimo tego, Leon Madsen oraz Andzejs Lebdevs, będą w stanie powtórzyć sukces na Stadionie Miejskim w Rzeszowie?

05.04.18
Mikael Teurnberg: „Wrócimy silniejsi”

Team Bauhaus nie zaliczy pierwszej rundy Speedway Best Pairs do udanych. Zespół debiutujący w rywalizacji teamów sponsorskich, zakończył zawody na toruńskiej Motoarenie na ostatniej pozycji. Jak uważa menadżer szwedzkiego teamu, Mikael Teurnberg, w kolejnych zawodach, może być już tylko lepiej.

05.04.18
Jarosław Hampel: „Stworzyliśmy zgrany duet”

Fogo Power, w składzie: Jarosław Hampel, Emil Sayfutdinov oraz Janusz Kołodziej pewnie zwyciężyło w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs, która w niedzielę (25.03) odbyła się na toruńskiej Motoarenie.

04.04.18
Tomasz Walczak: „Początki zawsze są nieprzewidywalne”

Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Team. Ekipa prowadzona przez Tomasza Walczaka, zajęła dopiero piąte miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów na toruńskiej Motoarenie.

30.03.18
Madsen: „Nie będziemy chłopcami do bicia”

Zespół Trans MF Pro Race Team zaliczył najlepszy wynik w historii swoich występów w cyklu Speedway Best Pairs. Niemiecka drużyna zajęła drugie miejsce podczas otwierającej cykl rundy w Toruniu, a największa w tym zasługa Leona Madsena, który w siedmiu wyścigach zdobył aż 19 punktów.

29.03.18
Vaclav Milik: „Nie zapomniałem, jak się jeździ na żużlu”

Starkom Racing Team zakończył inauguracje sezonu Speedway Best Pairs na czwartej pozycji. Z kolei jedenaście punktów, zdobytych w pięciu startach, pozwoliło Vaclavovi Milikowi stać się trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem pierwszej rundy Speedway Best Pairs pod względem średniej biegopunktowej.

28.03.18
Hancock: „To był prawdziwy test”

Drugi rok z rzędu, zawodnicy Monster Energy Speedway Teamu zajęli trzecie miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs. Do ścigania powrócił Greg Hancock, który na Motoarenie zdobył osiem punktów.

28.03.18
Kup bilet na SBP w Rzeszowie

20 kwietnia największe gwiazdy światowego żużla ścigać się będą w Rzeszowie. Tego dnia wystąpią w drugiej rundzie cyklu Speedway Best Pairs 2018. Bilety na to wydarzenie są już dostępne.

26.03.18
„Wykonaliśmy kawał bardzo dobrej pracy”

Zespół Fogo Power zwyciężył w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs, rozgrywanej na Motoarenie w Toruniu. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Adama Golińskiego był Emil Sayfutdinov, zdobywca 15 punktów.

25.03.18
Fogo Power najlepsze na Motoarenie

Przy słonecznej pogodzie oraz najważniejsze, doborowej obsadzie zawodników, rozpoczął się tegoroczny cykl Speedway Best Pairs. Po pasjonującym turnieju, zwycięstwo odnieśli zawodnicy Fogo Power, którzy w finale pokonali Trans MF Pro Race Team.

24.03.18
Prosimy nie mrugać

Największe gwiazdy światowego żużla rozmieszczone w sześciu zespołach. Nikt nie zamierza odpuszczać. Tutaj nie ma miejsca na testy. „Czarny sport” budzi się z zimowego snu potężnym uderzeniem. Emocje na Motoarenie są równie pewne jak śmierć i podatki. Panie i Panowie, przygotujcie się na grzmoty.